Успеси са такмичења

Школска 2023/2024. година

ПредметПрезиме и име ученикаРазредНиво такмичењаОсвојено местоНаставник
Немачки језикЧањи Софија8.општинскиIIРадишић Јелена
Енглески језикЧањи Софија8.општинскиIМарчићев Маријана
Енглески језикДивљаков Милица8.општинскиIМарчићев Маријана
Енглески језикРадић Сара8.општинскиIМарчићев Маријана
Енглески језикМихајлов Магдалена8.општинскиIМарчићев Маријана
Енглески језикПувалић Мина7.општинскиIIIСтелкић Ивана
МатематикаКозић Лука3.општинскиIIБлешић Нина
МатематикаМихаило Лазар3.општинскиIIВујин Соња
МатематикаОлђе Дамиан3.општинскиIIIБлешић Нина
МатематикаЈаношев Биљана3.општинскипохвалаБлешић Нина
МатематикаМирков Илија3.општинскипохвалаБлешић Нина
МатематикаТурински Невена4.општинскипохвалаДејић Тамара
МатематикаМандић Анђела4.општинскипохвалаДејић Тамара
МатематикаУшћумлић Милун5.општинскиIIIНиколин Драгана
МатематикаФранцуски Хелена5.општинскиIIIНиколин Драгана
МатематикаСимовљев Павле5.општинскипохвалаНиколин Драгана
МатематикаШкондрић Вид5.општинскипохвалаНиколин Драгана
МатематикаЧубрило Јаков6.општинскиIМиладић Јасмина
МатематикаЕремић Марко6.општинскиIIМиладић Јасмина
МатематикаТурински Мила6.општинскиIIIМиладић Јасмина
МатематикаКовачки Ђорђе8.општинскиIIIМиладић Јасмина
ФизикаЧубрило Јаков6.општинскиIМицић Немања
ФизикаЕремић Марко6.општинскиIМицић Немања
ФизикаАнкић Ана6.општинскиIIМицић Немања
ФизикаХеслењи Матеја6.општинскиIIIМицић Немања
ФизикаЂурђевић Алекса6.општинскиIIIМицић Немања
ФизикаСтојановић Уна6.општинскипохвалаМицић Немања
ФизикаРујевић Тарик7.општинскиIИлић Владимир
ФизикаКуручев Стефан7.општинскиIIИлић Владимир
ФизикаКовачки Ђорђе8.општинскиIМицић Немања
Српски језикЋоровић Михајло5.општинскиIIПопов Татјана
Српски језикНедељков Марина5.општинскиIIСпорин Бранка
Српски језикУрошевић Нора5.општинскиIIIРадочај Душица
Српски језикЧубрило Јаков6.општинскиIIIПопов Татјана
Српски језикХеслењи Матеја6.општинскиIIIРадочај Душица
Српски језикРујевић Тарик7.општинскиIIРадочај Душица
ШахЈаношев Биљана3.општинскиIКозић Мирко
ШахПродановић Јана3.општинскиIIКозић Мирко
ШахАлексић Никола2.општинскиIКозић Мирко
ШахТорбица Алекса2.општинскиIIКозић Мирко

Школска 2023/2024. година

Математика такмичење 2023/2024.

Општинско такмичење из математике почиње у 9 часова, 10. фебруара 2024. године. Сви пријављени ученици треба да дођу у нашу школу у 8.25 како би се распоредили по учионицама и припремили за такмичење.

ЗАДАЦИ са општинског такмичења одржаног 10. 2. 2024. године
РЕШЕЊА задатака са општинског такмичења одржаног 10. 2. 2024. године

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА
Право на жалбу имају ученици сат времена након објављивања на сајту школе. Жалба се може упутити комисијама телефонским путем 023 542 058 или лично у школи “2. октобар”.

Коначни резултати – III разред
Коначни резултати – IV разред
Коначни резултати – V разред
Коначни резултати – VI разред
Коначни резултати – VII разред
Коначни резултати – VIII разред
Прелиминарни резултати – VII разред резултати су постављени у 12.50
Прелиминарни резултати – VIII разред резултати су постављени у 13.15
Прелиминарни резултати – V разред, резултати су постављени у 13.50
Прелимиинарни резултати – VI разред, резултати су постављени у 14.00
Прелиминарни резултати – III разред, резултати су постављени у 14.55
Прелиминарни резултати – IV разред, резултати су постављени у 15.00