Резултати такмичења наших ученика у школској 2016-2017. години

Биологија - окружни ниво, 22.4.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Дарија 5. Молнар Бојана 1.
Николић Симеон 6. Молнар Бојана  1.
Рајић Милош 6. Молнар Бојана 2.
Ћоровић Катарина 7. Молнар Бојана 1.

Историја - окружни ниво, 23.4.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Рајић Милош 6. Новаков Душан 3.

Српски језик - окружни ниво

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Дарија 5. Попов Татјана 1.
Димитров Анђела 5. Радочај Душица 2.
Сантовац Огњен 5. Попов Татјана 2.
Ђорђевић Анастасија 6. Попов Татјана 3.
Ћоровић Катарина 7. Радочај Душица 2.
Рујевић Лејла 8. Радочај Душица 1.

Српски језик (Књижевна олимпијада) - окружни ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Ћоровић Катарина 7. Радочај Душица 2.

Хемија - окружни ниво.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Рујевић Лејла 8. Петковић Марија  3.

Географија -окружни ниво, 26.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Срданов Катарина 7. Барачков Александра 1. 
Лудајић Игор 7. Срдановић Јелена 2.

Енглески језик -окружни ниво, 25.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Маленић Лара 8. Марчићев Маријана 1. 

Математика - окружни ниво, 25.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Дојков Исидора 4. Ненић Наташа 3.
Тенкеш Јован 4. Ненић Наташа 3.
Френц Маријана 4. Ненић Наташа похвала
Срданов Петар 5. Николин Драгана 3.
Тапаи Сара 5. Миладић Јасмина 3.
Сантовац Огњен 5. Николин Драгана 3.
Чањи Дарја 5. Миладић Јасмина похвала
Грујић Душан 8. Николин Драгана похвала

 Српски језик - општински ниво, 18.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Дарија 5. Попов Татјана 1.
Димитров Анђела 5. Радочај Душица 3.
Сантовац Огњен 5. Попов Татјана 3.
Ђорђевић Анастасија 6. Попов Татјана 3.
Ћоровић Катарина 7. Радочај Душица 3.
Рујевић Лејла 8. Радочај Душица 3.

  

Техничко и информатичко образовање - општински ниво, 12.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Путић Бранислав 8. Рујевић Момчило 1. 

 

Географија - општински ниво, 12.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Срданов Катарина 7. Барачков Александра 1. 
Лудајић Игор 7. Срдановић Јелена 2.

 

Физика - окружни ниво, 11.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Андрић Матеја 6. Бабић Снежана 3. 
Бјелица Никола 6. Бабић Снежана 3. 
Шеваљевић Владо 8. Радованчевић Дарко 2.

 

Биологија - општински ниво, 5.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Дарија 5. Молнар Бојана 1.
Сантовац Огњен 5. Молнар Бојана 2.
Тапаи Сара 5. Молнар Бојана  2.
Срданов Петар 5. Молнар Бојана  2.
Николић Симеон 6. Молнар Бојана  1.
Рајић Милош 6. Молнар Бојана 1.
Ђорђевић Анастасиа 6. Молнар Бојана 2.
Ћоровић Катарина 7. Молнар Бојана 1.
Срданов Катарина 7. Красић Јасна/Петров Ана 2.
Лудајић Игор  7. Молнар Бојана 3.

 

Српски језик (Књижевна олимпијада) - општински ниво, 5.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Ћоровић Катарина 7. Радочај Душица 1.

 

Историја - општински ниво, 5.3.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Рајић Милош 6. Новаков Душан 2.

 

Хемија - општински ниво, 26.2.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Лудајић Игор 7. Петковић Марија  2.
Срданов Катарина 7. Петковић Марија  2.
Јахура Катарина 7. Петковић Марија  3.
Кандић Анђела 7. Петковић Марија  3.
Рујевић Лејла 8. Петковић Марија  2.
Узелац Софија  8. Петковић Марија  3.

 

Немачки језик - општински ниво, 25.2.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Рујевић Лејла 8. Радишић Јелена 3. 

 

Математика - општински ниво, 25.2.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Андрић Ана 3. Живојин Наташа 1. 
Бибин Мила 3. Станков Жења 2. 
Франк Матеја 3. Живојин Наташа 3.
Шеваљевић Уна 3. Живојин Наташа похвала
Тенкеш Јован 4.  Ненић Наташа 1. 
Френц Маријана  4.  Ненић Наташа  2. 
Дојков Исидора  4.  Ненић Наташа 3. 
Личина Анђела  4.  Блешић Нина  3. 
Бјелица Ана  4.  Блешић Нина  3. 
Микавица Анђела 4. Блешић Нина  похвала 
Мајкић Лазар  4.  Ненић Наташа похвала 
Срданов Петар 5.  Николин Драгана 1. 
Бранчић Бојан 5.  Николин Драгана 2.
Чањи Дарија 5.  Миладић Јасмина 2.
Тапаи Сара 5.  Миладић Јасмина 2.
Николић Никола 5.  Николин Драгана 3.
Сантовац Огњен 5.   Николин Драгана похвала 
Трајлов Небојша 6. Проле Иван похвала
Рујевић Лејла 8. Николин Драгана 1.
Грујић Душан 8. Николин Драгана 2.
Димитријевић Жељана 8. Николин Драгана 3.
Узелац Софија 8. Николин Драгана похвала

 

Физика - општински ниво, 19.2.2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Андрић Матеја 6. Бабић Снежана 3. 
Бјелица Никола 6. Бабић Снежана 3. 
Лудајић Игор 7. Бабић Снежана похвала 
Шеваљевић Владо 8. Радованчевић Дарко 3.

 

 


Резултати такмичења наших ученика у школској 2015-2016. години

Енглески језик, ученици 8. разреда - општински ниво 

 Презиме и име ученика

Презиме и име наставника

Освојено место 

Робал Анђела Марчићев Маријана 2.
Магазин Исидора Марчићев Маријана 2.
Ђорђевић Милица Марчићев Маријана 2.
Ђисалов Милица Марчићев Маријана 3.
Ћукило Ангелина Марчићев Маријана 3.
Вукобрат Мила Марчићев Маријана 3.
Гогић Марија Марчићев Маријана 3.
Зекић Сара Марчићев Маријана 3.

 

Математика - општински ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Тенкеш Јован  3. Ненић Наташа  1. 
Ћоровић Милена  3. Блешић Нина  3. 
Радић Марко  3. Банч Светлана  похвала 
Танасковић Јован  3. Банч Светлана  похвала 
Стиољковић Андреј 3. Банч Светлана похвала
Чањи Дарија 4. Живановић Мирјана 1.
Путић Алекса 4. Милић Марија 1.
Браничић Бојан 4. Милић Марија 2.
Срданов Петар 4. Радуловић Ранка 3.
Тапаи Сара 4. Живановић Мирјана 3.
Николић Никола 4. Радуловић Ранка пласман
Петрин Драгана 4. Живановић Мирјана пласман
Сантовац Огњен 4. Протић Војислава пласман
Трајлов Небојша 5. Милаковић Дара 3.
Ђорђевић Анастасија 5. Проле Иван 3.
Бјелица Никола 5. Проле Иван пласман
Булован Ксенија 5. Проле Иван пласман
Андрић Лазар 6. Николин Драгана 2.
Јахура Катарина 6. Николин Драгана пласман
Димитријевић Жељана 7. Николин Драгана 1.
Рујевић Лејла 7. Николин Драгана 3.
Узелац Софија 7. Николин Драгана 3.
Бојић Вук 8. Милаковић Дара 3.
Војновић Лука 8. Милаковић Дара пласман

 

Хемија - општински ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Узелац Софија 7. Капор Чила 2.
Рујевић Лејла 7. Капор Чила 2.
Ђурић Лука 7. Петковић Марија 3.
Лацо Андреа 7. Петковић Марија 3.
Попов Тапавички Урош 8. Петковић Марија 3.

 

Историја - општински ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Рајић Милош 5. Новаков Душан 3.
Вукобрат Мила 8. Новаков Душан 1.
Коларов Милица 8. Новаков Душан 1.
Војновић Лука 8. Новаков Душан 1.

 

Географија - општински ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Тешић Никола 7. Барачков Александра 1.
Чихорић Јована 7. Барачков Александра 2.
Величковић Исидора 7. Барачков Александра 2.
Влаисављевић Марко 7. Барачков Александра 2.
Соларов Александар 7. Барачков Александра 2.
Војновић Лука 8. Барачков Александра 1.
Арваи Исидора 8. Барачков Александра 1.

 

Физика - општински ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

Освојено место

Лудајић Игор 6. Снежана Бабић  3.
Андрић Лазар  6. Снежана Бабић 3.
Јахура Катарина  6. Снежана Бабић 3.
Шеваљевић Владо  7. Снежана Бабић 3.
Андрић Марко  8. Радованчевић Дарко 3.
Бојић Вук 8. Радованчевић Дарко 3.
Блешић Никола 8. Радованчевић Дарко похвала

 

Немачки језик - такмичење у читању

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

Освојено место

 Величковић Исидора 7.  Радишић Јелена  1.

 

Енглески језик, ученици 8. разреда - окружни ниво

Презиме и име ученика

Презиме и име наставника

Освојено место

Магазин Исидора Марчићев Маријана 1. и пласман на републички ниво 
Робал Анђела Марчићев Маријана 3. и пласман на републички ниво
Вукобрат Мила  Марчићев Маријана 3. и пласман на републички ниво
Ћукило Ангелина Марчићев Маријана 3. и пласман на републички ниво

 

Српски језик - општински ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

Освојено место

Ђорђевић Анастасиа 5. Попов Татјана 3.
Ћоровић Катарина 6. Радочај Душица  2.
Попов Сара 6. Радочај Душица 3.
Рујевић Лејла 7. Радочај Душица 2.
Узелац Софија 7. Радочај Душица 3.

 

Математика - окружни ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Тапаи Сара 4. Живановић Мирјана 2.
Срданов Петар 4. Радуловић Ранка 2.
Путић Алекса 4. Милић Марија похвала
Андрић Лазар 6. Николин Драгана 1.
Узелац Софија 7. Николин Драгана 1.

 

Географија - окружни ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чихорић Јована 7. Барачков Александра 2. и пласман на републички ниво
Тешић Никола 7. Барачков Александра 3.
Војновић Лука 8. Барачков Александра 1. и пласман на републички ниво
Арваи Исидора 8. Барачков Александра 3.

 

Хемија - окружни ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Узелац Софија 7. Капор Чила 1.
Попов Тапавички Урош 8. Петковић Марија 1. и пласман на републички ниво

 

Српски језик - окружни ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Ћоровић Катарина 6. Радочај Душица 2.
Рујевић Лејла 7. Радочај Душица 2. и пласман на републички ниво
Вукобрат Мила 8. Попов Татјана 2. и пласман на републички ниво

 

Биологија - окружни ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Николић Симеон 5. Молнар Бојана 1.
Вељковић Ивана 5. Молнар Бојана 2.
Ђорђевић Анастасија 5. Молнар Бојана 3.
Лудајић Игор 6. Молнар Бојана 2.
Ћоровић Катарина 6. Молнар Бојана 2.
Јосимовић Александар 6. Петров Ана 2.

 

Физика - окружни ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Лудајић Игор 6. Бабић Снежана 2.
Андрић Лазар 6. Бабић Снежана 3.
Шеваљевић Владо 7. Бабић Снежана 1. - пласман на републички ниво
Блешић Никола 8. Радованчевић Дарко 1.
Бојић Вук 8. Радованчевић Дарко 3.
Андрић Марко 8. Радованчевић Дарко 3.

Физичко васпитање - кошарка - наставник Борислав Мајсторовић

                                                        општински нивоПРВО МЕСТО,

                                                        окружни нивоПРВО МЕСТО,

                                                        међуокружни ниво - ПРВО МЕСТО,

                                                        републички ниво - ТРЕЋЕ МЕСТО - БРОНЗАНА МЕДАЉА.

Састав екипе: Марко и Лазар Андрић, Милан Грујић, Данило Тешић, Сергеј Лазендић, Марко Макљеновић, Лука Војновић, Никола Раковић, Петар Чолак, Лука Ђурић.

БИОЛОГИЈА - ПРВА ПОМОЋ - општински ниво, наставница Бојана Молнар

ПРВО МЕСТО, екипа подмлатка. Пласман на ПОКРАЈИНСКИ НИВО.

Сара Зекић, Исидора Арваи, Анастасија Граховац, Даниел Ловре.

ДРУГО МЕСТО, екипа подмлатка.

Бранислав Путић, Ива Вукомановић, Дуња Гавриловић, Јована Милић, Јелена Пернат.

 

Информатика - Инфо Тесла Куп, наставница Смиљана Новаков

Пласман на покрајински ниво  - ученици Никола Блешић (8. разред) и Лука Ђурић (7. разред).

ТРЕЋЕ МЕСТО на покрајинском нивоу - Лука Ђурић (7. разред).

 

Информатика - међународно такмичење ,,Дабар"

Пласман на државни ниво такмичења - ученици Никола Раковић, Сања Станков, Алекса Дунђерски (8. разред - категорија ,,Млади дабар") и Игор Лудајић (6. разред - категорија ,,Дабарчић")

 

,,СуПерСу" квиз, наставница Александра Барачков

Екипа која је освојила ПРВО место: Лука Узелац (5. разред), Игор Лудајић (6. разред), Марко Влаисављевић (7. разред), Мила Вукобрат (8. разред).

Екипа која је освојила ДРУГО место: Симеон Николић (5. разред), Катарина Ћоровић (6. разред), Андреа Лацо (7. разред), Лука Војновић (8. разред).

 

,,Светосавље" квиз, наставник Душан Новаков

Екипа је освојила ТРЕЋЕ место у саставу Милица Коларов, Мила Вукобрат, Лука Војновић.

 

Квиз ,,Колико познајеш ЕУ", наставница Јелена Срдановић

Ученик Игор Лудајић је освојио ДРУГО место.

 

Географија - републички ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чихорић Јована 7. Барачков Александра 3.

 

Историја - републички ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Војновић Лука 8. Новаков Душан 1.

 

Хемија - републички ниво

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Попов Тапавички Урош 8. Петковић Марија похвала

 

 upis osmaka

takmicenja SVA

 upis prvaka

face

 

moodle

takmicenje matematika