Школска 2018-2019. година

Резултати такмичења наших ученика у школској 2018-2019. години

Информатика и рачунарство, програмирање - општински ниво, 10.3.2019.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Митрић Филип VI Новаков Смиљана I
Маленић Игор VI Новаков Смиљана III
Френц Маријана VI Новаков Смиљана III
Дојков Ива VI Новаков Смиљана пласман на окружни ниво
Тенкеш Јован VI Новаков Смиљана пласман на окружни ниво

 

Географија - општински ниво, 10.3.2018. 

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Срданов Петар VII Барачков Александра  I
Мајкић Тара  VII Барачков Александра I
Стефановић Милош  VII Барачков Александра II
Јосимовић Михајло  VII Барачков Александра II
Булован Ксенија  VIII Барачков Александра I
Андрић Ања  VIII Барачков Александра II

Историја - општински ниво, 9.3.2019.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Николић Симеон VIII Новаков Душан I
Чањи Дарја VII Новаков Душан III
Рајић Милош VIII Новаков Душан III

 

Хемија - општински ниво, 3.3.2019.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Димитров Анђела VII Капор Надежда II 
Срданов Петар  VII Капор Надежда II 
Петрин Драгана  VII Капор Надежда II 
Стефановић Милош  VII Капор Надежда III 
Јосимовић Михајло  VII Капор Надежда III 

 

Математика - општински ниво, 2.3.2019.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Софија III  Живановић Мирјана III
Радић Сара III Поповић Ивана III
Ковачки Ђорђе III Поповић Ивана III
Орељ Ленка III Живановић Мирјана III
Давидовић Марко IV Анђелов Мирјана II
Бибин Мила V Миладић Јасмина I
Марковић Милић  V Миладић Јасмина похвала
Френц Маријана VI Миладић Јасмина похвала
Тенкеш Јован VI Миладић Јасмина похвала
Чањи Дарија VII Николин Драгана похвала

 

Енглески језик - општински ниво, 23.2.2019.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Поповић Маша VIII Стелкић Ивана III

 

Физика - општински ниво, 23.2.2019.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Дарија VII Николов Методи III
Бјелица Никола VIII Радованчевић Дарко похвала 

 

Резултати такмичења ученика у школској 2017-2018. години

Резултати такмичења ученика у школској 2016-2017. години

PametnoIbezbedno

takmicenje matematika

takmicenja SVA

petljajpg

 

upis prvaka

upis osmaka

face

 

 

 

 

 

moodle