Школски догађаји у 2017-2018. години

Резултати такмичења наших ученика у школској 2017-2018. години

Српски језик - окружни ниво, 29.4.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Ћоровић Милена V Радочај Душица III
Чањи Дарја VI Попов Татјана III
Ђорђевић Анастасиа VII Попов Татјана III
Ћоровић Катарина VIII Радочај Душица

II - пласман на Републички ниво

 

Физика - републички ниво, 28.4.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Бјелица Никола VII Радованчевић Дарко III

 

Географија - окружни ниво, 28.4.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Рајић Милош VII Барачков Александра II
Блажевић Лука VII Барачков Александра II
Срданов Катарина VIII Барачков Александра II
Лудајић Игор VIII Барачков Александра II
Мишкељин Данијела VIII Барачков Александра II
Михајловић Анђела VIII Барачков Александра II
Илић Милица VIII Барачков Александра II

 

Историја - окружни ниво, 22.4.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Лудајић Игор VIII Новаков Душан III - пласман на Републички ниво

 

Биологија - окружни ниво, 21.4.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Дарја VI Молнар Бојана II
Николић Симеон VII Молнар Бојана II
Ћоровић Катарина  VIII Молнар Бојана II - пласман на Републички ниво

 

Математика - окружни ниво, 25.3.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Франк Матеја IV Живојин Наташа III
Марковић Милић IV Станков Жења похвала
Миладиновић Реља  IV Живојин Наташа похвала
Бибин Мила IV Станков Жења похвала
Бјелица Никола VII Николин Драгана III

 

Српски језик - општински ниво, 24.3.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Ћоровић Милена V Радочај Душица I
Дивљаков Милена V Радочај Душица III
Чањи Дарја VI Попов Татјана II
Срданов Петар VI Радочај Душица I
Бранчић Бојан VI Радочај Душица I
Димитров Анђела VI Радочај Душица II
Сантовац Огњен VI Радочај Душица III
Ђорђевић Анастасиа VII Попов Татјана II

 

Историја - општински ниво, 17.3.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Дарја VI Новаков Душан I
Рајић Милош VII Новаков Душан
II
Лудајић Игор VIII Новаков Душан II

 

Биологија - општински ниво, 17.3.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Надлачки Дуња V Молнар Бојана III
Чањи Дарја VI Молнар Бојана II
Тапаи Сара VI Молнар Бојана II
Петрин Драгана VI Молнар Бојана III
Николић Симеон  VII Молнар Бојана I
Рајић Милош VII Молнар Бојана II
Ћоровић Катарина VIII Молнар Бојана I
Попов Сара VIII Молнар Бојана III
Лудајић Игор VIII Молнар Бојана III

 

Географија - општински ниво, 11.3.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Рајић Милош VII Барачков Александра I
Блажевић Лука VII Барачков Александра I
Срданов Катарина VIII Барачков Александра I
Лудајић Игор VIII Срдановић Јелена I
Илић Милица VIII Барачков Александра II
Михајловић Анђела VIII Барачков Александра II
Мишкељин Данијела VIII Барачков Александра II

 

Физика - окружни ниво, 10.3.2018.

Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Чањи Дарија VI Николов Методи II
Тапаи Сара VI Николов Методи III
Бјелица Никола VII Радованчевић Дарко III- пласман на Републички ниво
Лудајић Игор VIII Радованчевић Дарко III

 

Енглески језик - општински ниво, 4.3.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Бомбле Анастазија VIII Марчићев Маријана III

 

Хемија - општински ниво, 3.3.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Рајић Милош VII Мркушић Јована III
Франк Уна VII Капор Надежда III
Стојковић Никола VII Мркушић Јована похвала
Узелац Јанко VII Мркушић Јована похвала
Лудајић Игор VIII Капор Надежда III

 

Математика - општински ниво, 24.2.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Блажић Владимир III  Радновић Слађана III
Давидовић Марко III Анђелов Мирјана похвала
Дунђерски Инес III Барна Марија похвала
Бибин Мила IV Станков Жења II
Наумовски Нађа IV Станков Жења III
Миладиновић Реља IV Живојин Наташа III
Марковић Милић IV Станков Жења похвала
Франк Матеја IV Живојин Наташа похвала
Тенкеш Јован V Николин Драгана похвала
Тапаи Сара VI Миладић Јасмина похвала
Бјелица Никола VII Николин Драгана похвала
Јахура Катарина VIII Миладић Јасмина III

 

Физика - општински ниво, 18.2.2018.

  Презиме и име ученика

Разред

Презиме и име наставника

 Освојено место

Сантовац Огњен VI  Николов Методи II
Срданов Петар VI Николов Методи II
Чањи Дарија VI Николов Методи III
Тапаи Сара VI Николов Методи III
Лудајић Игор VIII Радованчевић Дарко III
       


Пливање 
- окружни ниво, 2017.

  Презиме и име ученика

Разред

Дисциплина

 Освојено место

Кандић Анђела VIII  50 метара леђно  I
Ђапјаш Виктор VII 50 метара краул I
Радојко Миња VIII 50 метара краул I
Кепић Данило II 50 метара краул I
Адамов Матеја VIII 50 метара краул II
Кепић Никола VII 50 метара прсно III
Блажевић Лука VII 50 метара краул II
Марић Ана IV 50 метара краул I
Крстин Ева II 50 метара краул I
Еремић Милош IV 50 метара леђно I
Митрић Филип V 50 метара прсно II
Мијаиловић Алекса IV 50 метара делфин II

 

Резултати такмичења ученика у школској 2016-2017. години

  takmicenje matematika

takmicenja SVA

 upis prvaka

petljajpg

upis osmaka

face

 

 

 

 

 

moodle